Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Niezależnie od tego, z jakiej broni strzelasz w celach treningowych, mamy papierowe tarcze strzeleckie TS2, które spełnią Twoje potrzeby. W zależności od wariantu mogą mieć one kształt całej sylwetki, klatki piersiowej i głowy lub okręgu – w każdym przypadku znajduje się na nich wyraźna podziałka punktowa. Na podstawie śladu po kuli, strzelec może łatwo określić, gdzie trafiły strzały. Oferowane produkty dostępne są w mniejszych i większych zestawach. Zostały wykonane z papieru o wysokiej gramaturze i mają nadruki z punktami o różnej średnicy, dzięki czemu możesz sukcesywnie zwiększać poziom trudności i ćwiczyć strzelanie nawet do bardzo małego celu – oddalonego o kilkanaście metrów. W naszym internetowym sklepie militarnym znajdziesz tarcze i zaklejki do strzelectwa sportowego oraz dynamicznego, pochodzące od renomowanych producentów.

W ofercie znajdują się produkty przeznaczone m.in. do wiatrówek oraz pistoletów pneumatycznych o małej lub średniej mocy. Niektóre z nich nadają się również do broni palnej małokalibrowej oraz automatycznej. Każda tarcza TS2 dla strzelca wyróżnia się wysokiej jakości antyodblaskowym atramentem o wyraźnych krawędziach oraz odpornością na rozdarcie. Samoprzylepna zaklejka bazująca na kleju o dużej sile służy do zasłaniania przestrzelin pozostawionych po pociskach, co pozwala przyspieszyć resetowanie toru strzeleckiego. Zaletą jest także praktyczne pudełko, w którym znajdują się te akcesoria. Dostępne są u nas w wielu różnych wielkościach i kolorach – już teraz zapoznaj się z pełną, internetową ofertą naszego sklepu i złóż zamówienie!

Cele strzeleckie i zaklejki do tarcz – zamów z dostawą

Chcesz szybko i wygodnie zamówić zaklejki i tarcze strzeleckie TS2? Sklep Proce i Pestki gwarantuję sprawą dostawę zakupów pod wskazany adres na terenie Polski. Niezależnie od tego, czy prowadzisz strzelnicę, jesteś członkiem sił zbrojnych, czy po prostu chcesz zapisać się do klubu i nauczyć strzelać w miejscu certyfikowanym, w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Cele dla strzelców w kształcie ludzkiej sylwetki, najlepiej nadają się do doskonalenia umiejętności strzelania z broni krótko- i długodystansowej.

Jeśli masz wątpliwości, który produkt będzie odpowiedni do konkretnego zastosowania, już teraz skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przez telefon, e-mail lub czat online. Doświadczeni eksperci będą w stanie udzielić Ci niezbędnych porad. Dzięki obszernemu asortymentowi naszego sklepu na pewno znajdziesz właściwe zaklejki do tarcz strzeleckich TS2 i inne funkcjonalne akcesoria dla strzelca, które sprostają Twoim potrzebom. Życzymy owocnych zakupów!