Sklep internetowy Proce i Pestki to miejsce gromadzące pasjonatów strzelectwa, zarówno sportowego, jak i rekreacyjnego. Aby sprostać wymaganiom każdego strzelca, dbamy o nieustanie poszerzający się katalog produktów. Na tej stronie znajdziesz spis producentów broni palnej, amunicji i akcesoriów, których wyroby goszczą w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą światowej klasy pistoletów, karabinków czy nabojów. Prowadzimy także działalność szkoleniową, a swoją wiedzą na temat oferowanych produktów chętnie dzielimy się w trakcie konsultacji w sklepie stacjonarnym w Zgierzu, rozmów mailowych oraz telefonicznych.

Producenci broni palnej

W tej kategorii znajdują się zarówno pistolety i rewolwery, jak i karabiny, strzelby i konwersje. W zależności od typu, a także wybranej amunicji i dodatkowych akcesoriów, broń palna może służyć do celów ochrony osobistej i ochrony mienia, do rekreacji strzeleckiej czy do celów sportowych. Do jej zakupu koniecznie jest stosowne zezwolenie.

Producenci broni palnej, których produkty są dostępne w sklepie internetowym Proce i Pestki to między innymi:

  • Smith&Wesson,
  • Mossberg,
  • Schmeisser,
  • JP Enterprises,
  • Grand Power,
  • Česká zbrojovka.

To firmy, które zdobyły doskonałą renomę wśród strzelców zawodowych na całym świecie. Ich produkty są powszechnie wykorzystywane w sporcie oraz w formacjach militarnych. Producenci wciąż doskonalą swoje modele, wypuszczając coraz bardziej dopracowaną broń palną, dającą jeszcze większą celność, dostępność dodatkowych akcesoriów i lepsze parametry. Trzymamy rękę na pulsie, nieustannie śledząc zmieniający się rynek i dostarczając do naszego sklepu asortyment zgodny z obecnymi trendami w branży myśliwskiej czy wśród strzelców sportowych.

Producenci amunicji i akcesoriów do broni

W naszej ofercie naturalnie nie może zabraknąć produktów, bez których strzelanie z broni palnej byłoby niemożliwe. W kategorii „Amunicja” znajdziesz szeroki wybór naboi do każdego ze sprzedawanych przez nas modelu pistoletu czy karabinu. Posiadamy w asortymencie pociski nadające się zarówno do strzelectwa rekreacyjnego, jak i sportowego. Producenci amunicji, których znajdziesz na naszych wirtualnych (i stacjonarnych) półkach, to między innymi Sellier&Bellot, Aguila, Magtech czy DMA Reloading. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniej amunicji, która najlepiej sprosta oczekiwaniom strzelca. Szeroki katalog oferowanych produktów pozwala na znalezienie tego, który będzie mieścił się w założonym budżecie, oferując przy tym najlepsze w danej klasie parametry.

Producenci akcesoriów do broni prześcigają się w projektowaniu i wypuszczaniu na rynek dodatkowego wyposażenia, które podniesie jeszcze bardziej komfort korzystania z ich modeli broni palnej. Wśród oferowanych przez nasz sklep internetowy produktów znajdziesz między innymi magazynki, stopki aluminiowe, różnego rodzaju adaptery, kolby, uchwyty i zawieszenia. Wśród licznych producentów, których wyroby oferujemy, wyróżnić należy między innymi Magpul, Mecgar czy Strike Industries. Marki te to gwarancja najlepszej jakości akcesoriów do karabinów i pistoletów, korzystają z nich bowiem zarówno zawodowcy służący w formacjach militarnych, jak i profesjonalni strzelcy sportowi.