SPOSOBY DOSTAWY SKLEPU INTERNETOWEGO proceipestki.pl

Paczki są wysyłane zwykle w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności i są wysyłane kurierem lub przy użyciu paczkomatów. Jeżeli życzysz sobie abyśmy dostarczyli Twoje zakupy w inny sposób, poinformuj nas o tym, ale w związku z tym mogą być naliczone dodatkowe opłaty.

Opłaty za dostawę zawierają koszty pakowania i wysyłki. Koszty obsługi są stałe, ale koszty dostawy mogą być różne w zależności od wagi i wielkości paczki. Zalecamy grupowanie kupowanych przedmiotów w ramach jednego zamówienia. Nie możemy grupować dwóch zamówień złożonych oddzielnie. Koszty dostawy zostaną naliczone dla każdego z nich oddzielnie. Paczki są wysyłane na Twoje ryzyko, chociaż dokładamy wszelkich starań aby zabezpieczyć produkty wrażliwe.

Kartony są dopasowane do wielkości przesyłki, a zakupione przedmioty dobrze zabezpieczone.

 

Zwroty

Jeżeli będziesz w jakikolwiek sposób niezadowolony z dostawy, prosimy skontaktuj się z nami załączając zdjęcia, a my zrobimy wszystko aby sytuację rozwiązać szybko.

Jeżeli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie, koszty zwrotu zakupionych przedmiotów są po Twojej stronie. Prosimy upewnij się, że paczka jest dobrze zapakowana i zabezpieczona, aby zwrot odbył się bezproblemowo. Niestaranne zapakowanie paczki może spowodować problemy z akceptacją zwrotu.