Strzelby zalicza się do bojowych broni palnych lub do broni myśliwskich. Są one dość charakterystyczne ze względu na swe pokaźne rozmiary i długi kształt lufy. Strzelba najczęściej jest gładkolufowa, czyli taka która nie nadaje wystrzeliwanym pociskom ruchu obrotowego, a ponadto przewód jej lufy nie jest gwintowany.

Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

Jeśli pasjonujesz się militariami, chcesz rozpocząć przygodę ze strzelectwem lub kolekcjonujesz broń, sklep internetowy proceipestki.pl ma to, czego potrzebujesz. Oferujemy strzelby w kalibrze 12GA. Asortyment uwzględnia najpopularniejsze modele gładkolufowych strzelb samopowtarzalnych i pompek. Pochodzą wyłącznie od najlepszych światowych producentów, takich jak Browning, Remington, Benelli, Beretta, Mossberg, Ruger, Fabarm, a wszystko to w konkurencyjnych cenach! Na naszej stronie możesz także uzyskać szczegółowe informacje na temat wybranego produktu.

Nasza oferta zaspokoi różnorodne potrzeby. Tradycyjna strzelba gładkolufowa pump-action to świetny wybór dla osób chcących poznać zasady obchodzenia się z bronią oraz wyćwiczyć celność. Doskonale sprawdza się na różnego rodzaju zawodach sportowych. Bardziej doświadczeni strzelcy z pewnością docenią warianty samopowtarzalne, wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia. Nie wymagają one przeładowania, po oddaniu każdego strzału. Broń dwulufowa (tzw. dubeltówki) stanowi gratkę zarówno dla pasjonatów myślistwa, jak i kolekcjonerów. Jest dostępna w dwóch podstawowych konfiguracjach – z lufami ułożonymi pionowo (tzw. Bock) lub poziomo.

Zapraszamy już teraz, do zapoznania się z pełną ofertą wysokiej jakości militariów pochodzących od sprawdzonych i cenionych producentów. Możemy zagwarantować profesjonalne doradztwo zakupowe.

Broń gładkolufowa dla pasjonatów i kolekcjonerów

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom zarówno strzelców dynamicznych, zawodowych żołnierzy czy instruktorów strzelectwa, jak i amatorów broni palnej oraz kolekcjonerów. Na bogaty asortyment składają się strzelby samopowtarzalne (automatyczne). Nasz sklep tworzony jest przez doświadczonych ekspertów, którzy służą radą i kompleksowym wsparciem technicznym. Ważna jest dla nas wygoda składania zamówień, prosty proces zakupu oraz bezpieczeństwo danych klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką dostawę, ponieważ oferowana broń gładkolufowa dostępna jest od ręki.

Zapraszamy do składania zamówień już teraz. Pamiętaj, że każda oferowana strzelba automatyczna może być zarejestrowana jako sportowa, o ile wcześniej uzyska się patent strzelecki oraz licencję zawodniczą.